3а законамu воєнного часу! Їм кінець – наказ 3еленського: коруnціонерам гайкu. Українці аnлодують!

Володимир Зеленський — президент України заявив, що незабаром подасть у ВР законопроект про прирівнювання корупції до державної зради.

Таку думку висловив президент України Володимир Зеленський в ексклюзивному інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Якщо депутати це проголосують, то це буде діяти лише на час воєнного стану.

Відповідний законопроєкт Рада отримає вже у найближчий тиждень, зазначив президент.

«Але це не розстріл, це не сталінізм. Якщо є докази – людина повинна бути за ґратами. Я думаю, що парламент отримає законопроєкт у найближчий тиждень, і далі гра на боці парламенту вже», -сказав президент.

У військовий час необхідно корупцію прирівняти до державної зради. Така ініціатива не може діяти постійно у суспільстві, але на військовий час – це допоможе.

«Якщо ти хочеш побороти скажімо так «місцеву бруківку», то я не можу боротися з бруківкою у кожному місці. Є фундаментальні рішення, на них я звертаю увагу. Наприклад, я поставив задачу законодавчо щодо прирівняння корупції до державної зради на військовий час. Я розумію, що така зброя не може діяти постійно в суспільстві, але, думаю, на військовий час – це допоможе. Чи підтримає це законодавець, я не знаю, але я точно запропоную, тому що ми розвиваємо демократичне суспільство. Дуже важливо не прикручувати гайки і не дивитись кожного разу на той чи інший гострий, кричущий випадок. Ми повинні запроваджувати системні речі», — зазначив президент.

На думку Зеленського, це буде дуже серйозний інструмент для того, щоб посадовці навіть не думали про незаконне збагачення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *