Тpагічна звiстка з Сумщuнu сколuхнула Україну. В бою з воpогом загuнулu четвеpо укpаїнськuх військовuх – 3МІ

У Сумській області неподалік від кордону з Росією загинули четверо українських військових.

Це сталося коли на територію України намагалася проникнути ворожа диверсійно-розвідувальна група.

Герої служили у 101-й окремій бригаді ТрО. За інформацією з відритих джерел, життя за рідну країну віддали:

– Олександр Марчук, старший стрілок;

– Ігор Касянчик, помічник гранатометника;

– Олександр Матвійчук, гранатометник;

– Микола Бровчук, командир відділення.

Марчук, Касянчик і Матвійчук були родом із Вараського району Рівненської області. Мер Вараша Олександр Мензул на своїй сторінці у Facebook повідомив, що трагедія сталася між селами Ходине та Мішутіне (Глухівський район Сумщини).

Військовослужбовці 101-ї окремої бригади територіальної оборони потрапили під мінометний обстріл під час бою з ДРГ окупаційних військ Росії, розповів чиновник.

Прикордонні села Мішутіне та Ходине

32-річний старший солдат Олександр Марчук народився у Вараші Рівненської області. За фахом він оператор комп’ютерної техніки.

В армію потрапив у 2015-2016 роках, брав участь в АТО у складі 54-ї окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи. У 2018 році пів року служив за контрактом помічником гранатометника у 14-й окремій механізованій бригаді ім. князя Романа Великого.

27 лютого 2022 року був мобілізований для захисту України спочатку кулеметником до 104-ї окремої бригади ТрО. Воював у Бахмуті. У 101-й окремій бригаді територіальної оборони служив на посаді старшого стрілка-оператора у стрілецькій роті.

Український воїн Олександр Марчук

Солдатові Ігорю Касянчику було 29 років, він теж із міста Вараш. За фахом – інженер-електромеханік. Нещодавно чоловік одружився.

Він вирушив на службу з першого дня повномасштабного вторгнення РФ за власним бажанням. Спочатку був стрілком у складі 104-ї окремої бригади ТрО, а з червня 2023 року переведений до 101-ї окремої бригади ТрО на посаду стрілка-гранатометника у стрілецькій роті. В Ігоря залишилася молода дружина й батьки.

На війні загинув Ігор Касянчик

25-річний старший солдат Олександр Матвійчук народився у Заболотті Рівненської області. Здобув освіту електромонтера.

Із 2018 до 2021 року служив старшим пожежним команди на артилерійській базі боєприпасів. Протягом 2019-2020 років брав участь в АТО/ООС. 26 лютого 2022 року був мобілізований для захисту України, зарахований до складу 104-ї окремої бригади ТрО. У 101-й ОБрТрО служив на посаді гранатометника. У цій же бригаді служить його батько, а брат – у в/ч 3045.

Життя за Україну віддав Олександр Матвійчук

Командир стрілецького відділення з військової частини А7081 Бровчук Микола Степанович був родом із Закарпаття. Він народився 14.07.1976 у селі Чорна Тиса, а проживав у селі Кваси Ясинянської територіальної громади. Про це місцева влада повідомила у Facebook.

Відомо, що українець мав звання сержанта. “Герой поклав своє життя за Україну, за її мирне та незалежне майбутнє”, – зазначили в ОТГ.

Український воїн Микола Бровчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *