“Грuзе, бoляче кyсaєтьcя, лiзe в oблuччя і вyхa”: Нoвa нanacть oбрyшuлаcя на українців, очевuдці nублікують кадри

На Рівненщині нашестя мошкари, яка збирається цілими “хмарами”. Вони кусають людей, лізуть під одяг, після укусу залишаються набряки, а в деяких постраждалих виникає алергічна реакція. Місцеві кажуть, що такої кількості мошкари не бачили роками.

Більше того, якщо випасати худобу в низині, де проживають мошки, це може призвести до загибелі поголів’я. Тренер із гирьового спорту Іван Макаренко зняв кадри, на яких показав, наскільки багато роїв мошкари з’явилося в місцевості.politeka.net

У нього є хобі – чоловік вирощує овець і під час їхнього випасання помітив рої мошок, які нападали на худобу. Їх було так багато, що було не видно навіть неба. Вони обсідають людей за лічені секунди.

Чим ближче місцеві жителі наближаються до води та лісу, тим більше мошкари стає.

“Вона і гризе, кусається, лізе в обличчя. Гірше за все, що вона лізе під одяг. Доводиться обробляти одяг аерозолем, інакше просто буде неможливо працювати на вулиці”, – поскаржилася Євгенія Шимко.

Експерт розповіла, що цього року їх дуже багато, адже зійшлося кілька факторів – це тепла зима та повінь. Та ще й головні вороги мошкари – ластівки та стрижі, повернулися з теплих країв трохи пізніше.

Щоб захиститись від укусів, потрібно використовувати аерозоль. Якщо вже покусали, варто випити протиалергенний препарат і носити мазі від набряків.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *