Народ, як же нас з вами “красиво розвели”: пам’ятаєте як вчора зявилася новина, що Ахметов та його компанія виходить з медійного бізнесу. Так от, вже зранку стало відомо, що…

” Багато хто прочитав новину про те , що компанія Ахметова SCM виходить із медійного бізнесу . Але не всі змогли правильно прочитати написане .

А річ у тому , що ніхто не планує передавати державі медіа . Вони просто повернуть ліцензії . А далі самі , пацани . Самі . Самі платіть за ліцензії , самі платите зарплату та самі оплачуйте створення контенту для каналу . Загалом за свiй піар на Єдиному телемарафоні платите самі . I це не найдешевше задоволення .

канали Але найголовніше , що передаються не самі канали , а ліцензія . Так що доведеться створювати . З нуля . І також самим . А Україна , Україна – 24 , НЛО , Індиго та Футбол – тв зникнуть із нашого ефіру . А за ними зникнуть і решта .

Загалом , незабаром у нас залишиться лише телеканали Рада , Дім , 1 + 1 , Квартал – 95 і може бути Суспільне . Ось що чудовий закон про олігархів робить . Тож маю підозру , що найближчим часом у нас не залишиться медіа , які не були б підпорядковані державі , а точніше Банковій .

Або тим , хто товаришує з ВП . Як в Росії . Тож сьогодні Україна зробила великий Ta впевнений крок до ТОГО , щоб наш iнформацiйний простір уподібнився до того , який створив Кремль у Росії .

До речі , свої медіа Ахметов переніс до Польщі . Тому що у Польщі немає такого закону . Браво , Опішечко ! “

Борислав Береза .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *