Маляр Ганна: “Сталося те, на що мu всі так довго чекалu! Маємо грандіозні новuнu з Крuму та Півдня”

Українські оборонці просуваються на Півдні, але з метою безпеки у Генштабі про це мовчать. І це є справжнім викликом для такого відкритого і демократичного суспільства, як українське.

Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр під час виступу на одній із панелей форуму “Лідерство жінок під час війни”, інформує 24 Канал.

Маляр зауважила, що в коло її обов’язків входить і робота на інформаційному фронті, а пріоритетом тут є безпека українських військових та операцій. Тож, іноді задля їх успішності доводиться жертвувати і репутацією, і бажанням розповісти про просування.

І тут постає найскладніший виклик, адже нашому демократичному та відкритому суспільству вкрай складно пояснювати, чому ми мовчимо 3 дні. Ми дійсно на Півдні просуваємося, але вам про це ще не говоримо. Доводиться жертвувати усім заради безпеки ЗСУ, бо це – пріоритет,
– повідомила Ганна Маляр.

Актуально про контрнаступ ЗСУ

  • Українські захисники мають просування на Таврійському напрямку. Наші захисники змогли вибити ворога з низки позицій. Це підтвердив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ “Таврія” Олександр Тарнавський.
  • Тоді як на Бердянському напрямку ЗСУ теж мають певні просування – зафіксовано найбільше просування в глибину оборони ворога – до 2 кілометрів.
  • Ба більше, нещодавно Ганна Маляр заявила, що ЗСУ відкрили ще один напрямок наступальних дій – Сватівський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *