Ми вирішили, Зеленський не балотуватиметься на другий термін, якщо відчує свою незатребуваність, – перша леді

Перша леді Олена Зеленська сказала, що нинішній глава держави Володимир Зеленський, швидше за все, не балотуватиметься на другий президентський термін, якщо відчує, що українському народові це більше не потрібне. Загалом усе залежатиме від ситуації в країні на той момент, коли відбуватимуться вибори.

Про це вона сказала в інтерв’ю каналу CBS News, опублікованому в понеділок, 25 вересня. Зеленська зазначила, що поки не знає, чи її чоловік ухвалив рішення щодо участі у наступних виборах президента України (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Я не знаю ухвалить він таке рішення чи ні, це залежатиме від ситуації в нашій країні, можливості організувати вільні та чесні вибори. Це залежатиме і від того, чи буде він нашому суспільству потрібен як президент. Якщо він відчує, що українське суспільство більше його не бажає, не хоче, щоб він був президентом, він, ймовірно, не балотуватиметься. Але я підтримаю його, яке б рішення він не ухвалив”, – сказала вон

Перша леді визнала, що участь її чоловіка у президентських виборах у 2019 році, коли український народ обрав його главою держави, була для неї непростою. Однак і цього разу вона готова буде його підтримувати.

“Ви знаєте, для мене це було дуже складне питання. Навіть коли він уперше балотувався, я не повністю це схвалювала. Але якщо він піде знову, якщо він піде вдруге, якщо вирішить, що це необхідно, що ж, у нас є деякий досвід, ми були там. Вже не так страшно, як було вперше”, – додала Олена Зеленська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *