На жаль ми вже не живемо разом, – Зеленська розповіла про стосунки з чоловіком та біль за дітей

Президент України та його дружина перебувають у шлюбі понад 20 років. Їхні стосунки пройшли вже чимало випробувань. Водночас повномасштабне вторгнення стало ще одним викликом для подружжя.

Днями Олена Зеленська відверто розповіла про вплив великої війни на стосунки з чоловіком. До того ж вона поділилася, як широкомасштабне вторгнення відобразилося на їхніх дітях.

Олена Зеленська розкрила подробиці особистого життя

Як виявилось, подружжя не живе разом. Часом їм вдається зустрічатись, але це буває доволі рідко.

Ми не живемо разом з чоловіком, родина роз’єднана. Ми маємо можливість бачитися всі разом не так часто, як, звісно, ми хотіли б,
– розповіла перша леді.

Вона зауважила, що їхньому сину Кирилу бракую часу, проведеного з татом. Водночас їхня донька теж не може дозволити собі все те, що роблять інші діти в її віці.

“Синові не вистачає батька. Мені боляче на це дивитись, тому що мої діти нічого не планують. Моїй доньці 19. В такому віці молодь мріє про подорожі, нові відчуття, емоції. У неї немає такої можливості. Тобто обмеження в часі, в тому, що ти можеш собі дозволити, вони існують, і ми якось намагаємося з цим жити. Але ми тримаємося. Ми маємо сили – і емоційні, і фізичні. І я впевнена, що ми витримаємо все”, — додала Олена Зеленська.

Дружина президента наголосила: “Це, можливо, егоїстично, але мені потрібен чоловік, а не історична постать поруч”.

Сім’я Зеленських / Фото з інстаграму президента України

Стосунки Олени та Володимира Зеленських: коротко

  • Вони обоє родом з Кривого Рогу та навчалися у паралельних класах. У гімназії не дуже товаришували, проте згодом завдяки спільному знайомому в них зав’язалися стосунки.
  • Олена та Володимир стали не лише закоханими, а й колегами – Зеленська писала тексти для виступів команди коханого ще з часів КВК. Згодом стала однією з авторок “Кварталу 95”. На сцені бувала вкрай рідко, але за необхідності все-таки виходила.
  • 6 вересня 2003 року пара зіграла весілля, а вже наступного року Олена народила коханому доньку Олександру. У 2013 році у їхній сім’ї народився син Кирило.
  • Перша леді розсекретила, що Олександра навчається в одному з українських вишів на юридичній спеціальності. А Кирило є школярем. Раніше його мама розповідала, що хлопчик у зв’язку з війною в Україні зацікавився видами зброї та іншими воєнними деталями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *