Павлік не витримав: “Дістало, це вже занадто, ви хоч вкурсі, що через вас мені повністю відмінили всі концерти за кордоном?! За що?!”

Артист мав виступити на благодійному заході у Берліні, але через резонанс з перепусткою всі коцернти було скасовано організаторами Артист такого не чекав і не прихорвує своє невдоволення даним випадком Так, стало відомо, що благодійний концерт Павліка, запланований на 4 червня у Берліні,

скасували. Про це повідомила музикантка Діана Янушкевич, яка займалася організацією цього заходу в німецькій столиці: “У зв’язку з обставинами, які мали місце в житті артиста 16-17 травня, організатори прийняли рішення скасувати концерт Віктора Павліка. Хто буде виступати на благодійному концерті 4.06, ми повідомимо пізніше”, – йдеться у заяві Янушкевич у Facebook.

Концерт Віктора Павліка у Німеччині скасували / © facebook.com/Diana Yanushkevych

Концерт Віктора Павліка у Німеччині скасували / Фото: facebook.com/Diana Yanushkevych Віктор Павлік потрапив у скандал зі перепусткою Зазначимо, що 16 травня Віктор Павлік разом з дружиною Катериною Реп’яховою потрапили у скандал. Подружжя проїхалося порожнім Південним мостом у Києві, який зараз відкритий лише для спецтранспорту. Реп’яхова у сторіз свого фотоблогу похизувалася, що чоловік подарував їй спецперепустку,

завдяки якій вона може вільно їздити Києвом навіть у комендантську годину. Та зрозумівши, що щось зробила не те, Катерина Реп’яхова поквапилася видалити скандальне відео з Instagram, а згодом й перепросити за свої дії, мовляв, “недоречно пожартувала”. Тим не менш, до Павліка навідалася поліція, провела виховну бесіду та вилучила у нього спецперепустку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *