Пíсля сварки Пօльщí та України օфíцер Пօльщí заявив Пyтíну : “Ви хօтíли рօздíлити Україну? Вам це не вдалօся! Скօрíше ми з Українօю рօздíлимо РФ на частини”

Офіцер Збройних сил Республіки Польща вважає, що саме у Російської Федерації, а не в України більше шансів бути розділеною на кілька частин. Нещодавно в прямому ефірі російського ТБ показали карту України з областями, які нібито повинні відійти Росії і Польщі, згідно з розрахунками путінських «фахівців».

На карті західна частина України позначена як «території, які отримає Польща». Області з центрами в Одесі, Херсоні, Донецьку і Харкові відзначені як «території, які отримає Росія». Ця горе-стратегія «великого брата» обурила не тільки українців, які порекомендували Росії звернути увагу на свій склад і загрозу розпаду, а й поляків, які не спокусилися на такий «подарунок» від Москви.

І якщо у нас в Польщі, країні, не раз страждала від воєн, це розуміють, то в Росії, як я дивлюся, люди знаходяться в якийсь паралельної реальності. Їм подобається махати кулаками з трибун, грати мускулами і хвалитися своїми танками і гарматами. І мало хто з них бачив, як неестетично виглядають зруйновані будинки, розірвані тіла і людські нутрощі, розкидані по галявині, на якій ще вчора грали діти.

З кожним днем ​​все частіше мені доводиться чути, як Росія відкрито погрожує європейським країнам. Знаючи історію, можу чітко сказати: московське панство обов’язково перейде від слів до справ. Та що там казати, якщо воно вже перейшло. Москва разом з Берліном розділила нашу країну в 1939-му. Москва «звільнила» в 90-х Молдову, відібравши Придністров’ї.

Отож, скоріше ми поділимо РФ на шматки аніж Кремль буде надіятися зщити Україну . І 3СУ в цьому нам допоможуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *