Щоkуючу nравду вuклалu про новопризначеного Міністра!Вuявляєтсья що його дружuна і дітu взагалі nрожuвають в Маямі і не ототожнюють себе з Україною

41-річний уродженець Узбекистану Рустем Умєров – підприємець і політик з багаторічним досвідом.

Депортована з Криму сім’я Умєрових повернулася на Батьківщину лише перед розпадом Радянського Союзу. Вищу освіту за спеціальністю «Економіка» здобув у Національній академії управління, після чого розпочав бізнес-кар’єру на керівних посадах у компанії lifecell, що належала Рінату Ахмєтову. За повідомленням українських ЗМІ, дружба з олігархом значно вплинула на просування Умєрова по кар’єрних сходинках.

Дружина і двоє дітей вже давно постійно проживають у Сполучених Штатах. Такі дані оприлюднив екс народний депутат Ігор Мосійчук у своєму Telegram-каналі. «У 2016 році Лейла Умєрова (дружина) отримала водійське посвідчення у Майамі та на знак подяки залишила схвальний відгук школі «Best driving school Miami». У Майамі діти подружжя відвідують логопеда у Kids therapy outlets на Biscayne Blvd 204 North Miami, Florida з навчанням англійською та російською мовами.» Тобто, сім‘я Умєрова ще до повномасштабної війни не пов‘язувала своє життя з Україною», – повідомляє політик. Цікаво, що сьогодні Лейла Умєрова видалила всі свої акаунти в соцмережах.

Нагадаємо, за день до звільнення Верховною Радою Олексія Рєзнікова з посади Міністра Оборони Рустем Умєров написав заяву про звільнення себе від обов’язків Голови Державного майна України. Його називають головним кандидатом на посаду оборонного відомства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *