“Твоє місце в nакеті ”: У Дніпрі жінкu nобажалu військовому cmеrтi за зауваження

Кам’янському на Дніпропетровщині жінки принизили пораненого військовослужбовця Костянтина Проценка. Інцидент трапився у ніч з 26 на 27 серпня, коли жінки шуміли вночі під час комендантської години, а військовий намагався їх заспокоїти.

Про це Костянтин Проценко написав на сторінці у соціальній мережі, передають Патріоти України.

Під час комендантської години, близько першої години ночі, на територію подвір’я будинку в Кам’янському з’явилися чотири молоді дівчини, які, за словами військового, перебували в стані алкогольного сп’яніння. Вони голосно з’ясовували стосунки, унаслідок чого розбудили мешканців будинку. Дівчата не відгукувалися на прохання мешканців заспокоїтися або покинути територію двору.

У цьому ж будинку проживає військовий, який перебуває на реабілітації після отриманого ним важкого поранення. Після того, як крики жінок розбудили його доньку, він вирішив вийти на вулицю та попросити дівчат припинити шуміти, адже маленька дитина плакала та не могла заснути.

Вирішив вийти, вилаяти, щоб вони пішли. Підійшовши, зрозумів, що це дівчата й під хорошим градусом. Максимально адекватно попросив, щоб вони розійшлися. Отримав агресивну відмову, продемонстрував, що я з паличкою після поранення, що мені нецікаво з’ясовувати стосунки. І в той момент почав вислуховувати від них неймовірні речі, що я ви******сь, що військовий, що щоб я повернувся в Бахмут, що мене там застрелять, усе, звісно, з «хорошою» лайкою», – розповів Костянтин.

Пізніше український захисник із подивом дізнався, що в мережі знайшлися ті, хто підтримує поведінку дівчат. Зокрема, один із користувачів написав: «Наступного разу, сподіваюся, ти не повернешся з війни».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *