У Росії за день помер уже другий депутат Держдуми – єдинорос

23 квітня у Москві помер депутат Державної думи РФ від партії “Єдина Росія” Джашарбек Узденов. 56-річний політик довго страждав на хворобу, назва та симптоми якої попередньо не розкриваються.

Про чергову смерть путінського депутата повідомляють російські ЗМІ. За кілька годин до смерті Узденова, помер його колега, який з 2014 року системно ворогує з Україною у своїй політичній діяльності.

Узденов у 2009–2013 роках був депутатом народних зборів Карачаєво-Черкесії. З 2020-го по 2021-й обіймав посаду міністра природних ресурсів та екології Карачаєво-Черкесії. Депутатом Держдуми Узденов став 19 вересня 2021 року.

Як і більшість колег зі своєї партії, він підтримував рішення Кремля, у тому числі щодо введення військ в Україну 24 лютого 2022 року. Заради свого благополуччя та спокою не гребував вести антиукраїнську риторику.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 48-му році життя в Москві помер письменник, сценарист і автор навколокремлівської повістки на Telegram-майданчиках Едуард Багіров. Причини смерті пропагандиста не оголошуються, проте відомо, що він тяжко хворів і останні дні перебував у комі через відмову від усіх органів життєдіяльності.

А ще влітку минулого року цей світ залишив 50-річний пропагандист Дмитро Литовкін. Він був журналістом державного інформагентства РФ ТАРС та вихваляв дії російських окупантів в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *