В Україні шоковані промовою папи у Санкт-Петербурзі. Про що тільки він думав? Відео

папа Римський франциск днями звернувся до росіян, назвавши їх “нащадками великої росії” та закликавши ніколи не забувати свою спадщину.

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на ці скандальні заяви понтифіка.

Там висловили прикрість, що глава Католицької церкви пропагує російський імперіалізм.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав речник МЗС України Олег Ніколенко.

папа франциск 25 серпня у режимі телемосту поспілкувався з учасниками Всеросійської зустрічі католицької молоді у Санкт-Петербурзі, які зібралися у базиліці Святої Катерини.

Він закликав громадян країни-агресора “бути творцями миру серед багатьох конфліктів і поляризації, від яких так страждає наш світ” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ніколи не забувайте про спадщину. Ви – нащадки великої росії: великої росії святих, правителів, великої росії Петра І, Катерини ІІ, тієї імперії – великої, освіченої, великої культури та великої людяності. Ніколи не відмовляйтеся від цієї спадщини. Ви – нащадки великої Матінки росії, крокуйте вперед із цим. І дякую вам – дякую за ваш спосіб бути, за ваш спосіб бути росіянами”, – сказав папа молодим росіянам.

В МЗС України зазначили, що такі слова папи Римського є повторенням тез імперіалістичної пропаганди. Говорячи про “потребу” в порятунку “великої Матінки росії”, Кремль зараз виправдовує вбивства тисяч українців і знищення сотень українських міст і сіл.

“Дуже прикро, що російські великодержавні ідеї, які, власне, і є причиною хронічної агресивності росії, свідомо або несвідомо, звучать з вуст папи Римського, місія якого, в нашому розумінні, саме полягає в тому, аби відкрити очі російської молоді на руйнівний курс нинішнього російського керівництва”, – наголосив Ніколенко.

"Прикро, що Папа Римський пропагує російський імперіалізм": в МЗС України відреагували на промову понтифіка у Санкт-Петербурзі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *