Ватuкан розсекретuв останнє nророцтво 0тця Пlо: «Нехай нiхто з вас не вuходить нaвіть у nодвір’я, бо той, хто вuйде назoвні – загuне! Ретeльнo затуліть вaші віkна»

Це час милосердя для всіх людей, незважаючи на те зло, що вони вчинили, якщо тільки вони повернуться до Господа і попросять про прощення.

«Я, говорить Господь Бог, не прагну смерти несправедливого, а тільки щоб вернути несправедливого з дороги його, і буде він жити!» (Єз. 33, 11).

«І, як було за днів Ноєвих, то буде так само й за днів Сина Людського: їли, пили, женилися, заміж вихо виходили, аж до того дня, коли Ной увійшов до ковчегу; прийшов же потоп, і всіх вигубив

Так само, як було за днів Лотових: їли, пили, купували, продавали, садили, будували; того ж дня, як Лот вийшов із Содому, огонь із сіркою з неба линув, і всіх погубив. Так буде й того дня, як Син Людський з’явиться!» (Лк. 17, 26-30).

Слова Христа до Отця Піо (фрагменти)

«Сину мій, Моя любов до людини дуже велика, особливо до тих, що віддають Мені себе… Час, коли Я прийду до Моїх невірних людей, близький, бо до цього вони не мали потреби в Моїй благодаті. Мій суд прийде до них несподівано, коли ніхто не чекатиме – ніхто не уникне Моїх рук. Але Я захищатиму справедливість. Спостерігайте за сонцем і місяцем і за зірками, якщо вони будуть порушені і неспокійні, знайте, що цей день не далекий.»

«Залишайтесь разом у молитві і спостерігайте, доки янгол руйнування пройде повз ваші двері. Моліться, аби ці дні було вкорочено. Діти мої, будьте певні, що Я між вами. Царство Моє прославиться й Ім’я моє буде благословенне від сходу сонця й до заходу. Царство Моє не матиме кінця.»

«Моліться! Люди біжать до пекельної безодні із великою радістю та веселощами, наче на маскарадний бал або ж на весілля самого диявола. Допоможіть мені у спасінні душ. Міра гріха переповнена! День відплати – з усім його жахом – близько! Ближче, ніж можете собі уявити! Та світ спить у химерній безпеці! Суд Божий уразить їх наче блискавка! Безбожні та грішні люди будуть безжалісно знищені, як мешканці Содому та Гоморри колись. Так, говорю вам, що їхня гріховність не була настільки великою, як у людської раси сьогодні!»

«Тримайте свої вікна добре закритими. Не виглядайте в них. Запаліть освячену свічку, якої має вистачити на багато днів. Моліться на вервицях. Читайте духовні книжки. Чиніть діла любові, котрі Нам милі. Моліться із простягнутими руками, або ж розпростерті на землі, щоб ті численні душі були врятовані. Не виходьте з дому. Забезпечте себе достатньою кількістю їжі. Сили природи будуть зрушені і вогненний дощ змусить людей трястись від страху. Будьте відважні! Я посеред вас.»

«Потурбуйтесь про тварин протягом цих днів. Я Творець і Спаситель тварин так само як і людей. Я дам вам кілька знаків напередодні, аби в цей час ви могли приготувати більше їжі для них. Я збережу власність обранців, включаючи тварин, отже для них також будуть потрібні засоби для існування. Нехай ніхто не виходить у подвір’я, навіть для того, аби нагодувати тварин – той, хто вийде назовні, загине! Ретельно затуліть ваші вікна. Мої обранці не побачать Мого гніву. Довіртесь Мені і я буду вашим захистом. Ваша довіра зобов’язує Мене прийти вам на допомогу.»

«Година Мого приходу близька! Але Я проявлю милосердя. Найжахливіша кара стане свідоцтвом на всі часи. Мої янголи, що мають бути виконавцями цієї праці, вже готові зі своїми нагостреними мечами! Урагани вогню литимуться з хмар і розповсюджуватимуться по всій землі! Шторми, погана погода, блискавки і землетруси вкриють землю на два дні. Йтиме безперервний вогненний дощ! Це почнеться в дуже холодну ніч. Все це для того, аби довести, що Бог є Господом Творіння.»

«Тим, що покладаються на Мене і вірять в Мої слова, немає чого боятись, бо Я не покину їх, ані тих, хто поширює Мою звістку. Жодне лихо не прийде до тих, що перебувають у благодаті й шукають захисту в Моєї Матері. Аби ви були готові до цих випробувань, Я дам вам наступні знаки та інструкції: Ніч буде дуже холодною. Вітер ревітиме. З часом буде чути громовиці. Закрийте всі двері та вікна. Не розмовляйте ні з ким, хто ззовні будинку. Станьте навколішки перед розп’яттям, розкайтесь в своїх гріхах і благайте Мою Мати про захист. Не виглядайте підчас землетрусів, бо гнів Божий святий! Ісус не хоче, аби ми бачили гнів Божий, бо гнів Божий належить споглядати зі страхом та трепетом. Той, хто знехтує цією порадою, буде вбитий негайно. Вітер нестиме з собою отруєні гази, що поширюватимуться по всій землі. Ті, що постраждають і помруть безневинно, стануть мучениками і будуть зі Мною у Царстві Моєму.»

«Сатана тріумфуватиме! Але через три ночі землетрус і вогонь вщухнуть. А наступного дня сонце знову засяє, янголи зійдуть з Неба і розповсюдять духа миру по всій землі. Відчуття незрівнянної вдячності охопить кожного, хто переживе цей суд Божий, неминучу кару, з якою Бог відвідає землю вперше після створіння.»

«Я вибрав також душі в інших країнах, які отримали це одкровення аби інші країни теж могли приготуватись. Моліться на вервицях, але моліться добре, щоб ваші молитви досягли Неба. Незабаром жахлива катастрофа прийде на весь світ, що її ніколи ще не було бачено, жахлива кара, якої ніколи не було досвідчено!»

«Як безтурботні люди дивляться на ці речі, котрі так скоро прийдуть на них, попри всі очікування. Тягар Божественної рівноваги досяг землі! Гнів Мого Батька виллється на весь світ! Я ще раз застерігаю світ так, як Я це часто робив до цього. Гріхи людства примножились без міри. Світ сповнений беззаконня.»

«Ця катастрофа прийде на землю як блискавка! В один момент світло ранкового сонця заміниться чорною темрявою! Від того моменту ніхто не має покидати дому або виглядати крізь вікно. Я сам явлюсь поміж грому і блискавок. Грішники мають споглядати Моє Божественне Серце. Буде велике замішання через цю повну темряву, якою вкриється вся земля. І багато-багато хто помре від страху та відчаю. Ті, хто боротимуться за Мене, отримають благодать від Мого Божественного Серця; і волання: «Хто як Бог!» служитиме захистом для багатьох. Однак, багато хто буде спалений на відкритих полях як суха трава! Безбожні мають бути знищені, тож після цього справедливі матимуть новий початок.»

«В той день, тільки-но встановиться повна темрява, ніхто не має виходити з дому або ж дивитись крізь вікно. Темрява триватиме день і ніч, і наступні день і ніч, і ще один день, але наступної ночі зірки засяють знову, а наступного ранку сонце знову зійде, і це буде ВЕСНА!»

«У дні темряви мої обранці не мають спати, як це робили учні у оливному саду. Вони мають невпинно молитись і вони не будуть в Мені розчаровані. Я зберу Моїх обранців. Пекло повірить, що заволоділо всією землею, але Я це виправлю.»

«Чи ви вважаєте, що Я би дозволив Моєму Батькові наслати таку жахливу кару на світ, якби світ повернувся від беззаконня до справедливості? Але через Мою велику любов, цим нещастям буде дозволено прийти до людей. Хоча багато хто проклинатиме Мене, але тисячі душ будуть врятовані. Жодне людське розуміння не може охопити глибини Моєї любові!»

«Моліться! Моліться! Моя дорога Мати Марія і святі і янголи будуть вашими заступниками. Благайте їх про допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *