Залужнuй вuйшов і на всю Україну повідомuв! Вже офіційно! 3СУ nовністю nрорвалu оборону nівдня, загарбнuкu відстуnають , Заnоріжжя та область nовертаються додому!

Російські загарбники відступають на тлі прориву українськими військами ворожої лінії оборони у Запорізькій області.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказала керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

<<Коли зараз йде безпосереднє просування наших військ, у ворога вже немає шансів закріпити ту оборону, яка була надірвана, тому через деякий час вона опиняється в статусі проривна. Тобто просування наших військ очевидне в географії, воно демонструє, що безпосередньо сили противника відступають», – зазначила речниця.

Гуменюк підкреслила, що для України важливий кожен населений пункт, який звільняється Силами оборони.

«Саме просування Сил оборони – це також дуже потужний психологічний тиск на ворога, що в умовах гібридної війни теж є зброєю», – наголосила вона.

Окрім того, Гуменюк пояснила, що будь-який населений пункт – це можливість закріпитися і навколо нього побудувати додаткові рубежі оборони, «для того, щоб не бути вибитими звідти, і для того, щоб міцніше і точніше націлюватись на подальшу оборону ворога».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *