Жaxнyлu mak, щo nymiна в бyнkepі nigkuнyлo… ЗCУ cnaлuлu “Бyk M-2” okynaнmiв, яkuй koшmyє 1OO млн $

Українські війська знищили російську ЗРК “Бук М2” на Південному фронті.Сили оборони України знищують фронтову ППО російської армії, готуючись до свого великого контрнаступу. Зафіксовано знищення зенітно-ракетного комплексу “Бук М2” на Південному фронті.

 В операції взяли участь декілька підрозділів Сил оборони, включаючи 129-у окрему бригаду тероборони.Розвідка території здійснювалася з допомогою дрону. Військові виявили ворожу машину в одній із посадок на Півдні України поряд із фронтом. 

Туди було завдано удару.У результаті прямого влучення російський “Бук М2” розірвало на частини. Уламки ЗРК, що горять, розкидало навколо на десятки метрів. Зазначимо, що Сили оборони України останні кілька місяців ведуть “полювання” на фронтову ППО окупаційних військ РФ. 

Це частина підготовки до майбутнього контрнаступу та прориву російської оборони. Військові позбавляють армію РФ можливості захиститися від ударів з повітря. Для цих цілей ведеться планомірне знищення і російських систем РЕБ. 

Додамо також, що на думку багатьох військових експертів, саме на Південному фронті відбудуться основні бої майбутнього контрнаступу. Цей напрямок найбільш перспективний, оскільки там у росіян слабка та вразлива логістика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *