Знепрuтомнів від велuкої втрати крoві: Із закрuвавленuм облuччям та одягом переляканuй глава креmля вночі буквально сnлuвав кpoв’ю-Pос3М

У презuдента РФ пішла крoвoтеча з нoса, яку дoвгo не мoглu зупuнuтu медичні nрацівнuкu.

Учора, в Мережі з’явилася новина про те, що президент РФ буквально спливав кров’ю. Проте йому на допомогу прийшли медспівробітники, які все ж таки змогли зупинити кровотечу.

Інформація з’явилася на сторінках Telegram-каналу GeneralSVR повідомляють, що НП сталася у ніч пише dialog.ua

Відомо, що Путін не тільки налякав усіх своїх близьких, а й сам був наляканий, бо кров із носа дуже довго йшла. З закривавленим обличчям та одягом глава РФ терміново викликав охорону, а ті медиків, які постійно чергують у його резиденції. Джерело пише, що кров’ю він забруднив і підлогу, і ліжко, і ванну, і предмети у ванній кімнаті.

РосЗМІ кажуть, що журналісти неназваного Telegram-каналу зазвичай пишуть реальні факти, а не “жовті” новини. Саме вони першими у РФ повідомили, що на міжнародний форум у Петербурзі Кремль запросить “Талібан”.

Також вони писали посаду про те, що колишній глава британської розвідки МІ-6 Крістофер Стіл повідомив про серйозну хворобу у Путіна, щоправда, розвідник не став уточнювати, яка саме хвороба.

Багато ЗМІ впевнені, що голова РФ має рак крові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *