“Знuщuтu Прuбалтuку!” Соловйов не вірuть, що БпЛА nодолалu 700 км і aтаkyвалu Псковськuй аеродром з Українu

Соловйов не вірить, що БпЛА подолали 700 км і атакували Псковський аеродром з України

Докладно нову методичку Кремля розклав військовий експерт Олександр Коваленко у своєму ТГ- каналі

Загоряння в Пскові не на жарт розбурхали росіян.

Вже зараз російські “журналісти” задіяли свої “турецькі джерела” та “турецьких експертів”, які поширюють фейк, що інцидент на аеродромі у Пскові став наслідком проникнення БПЛА з Естонії.

Цим наративом росіяни намагаються виправдати повну недієздатність своєї ППО. Адже якщо вони звинуватить у цьому нальоті, наприклад, Україну, то що ж це виходить? Група БПЛА вільно подолала 700 км повітряного простору Росії та знищила літаки вартістю сотні мільйонів доларів на важливому військовому об’єкті?

Крім того, наратив із звинуваченням Естонії дозволить цей удар зам’яти – мовляв, це так НАТО нас провокує, але не піддамося на провокацію!

Що ж, нам якось начхати, що пишуть і що кажуть російські пропагандисти. Головне – це результат. А результат чергового головотяпства більш ніж чудовий.

Сьогодні вночі, як і багато українців за останні півтора роки, я прокинувся від сигналу повітряної тривоги і під гуркіт працюючої ППО. Як би це цинічно не звучало, але це сіра, буденна буденність тилу. Але цієї ночі, на диво, мені було цікаво не спати.

Адже і справді, за останні півтора роки рідко коли разом з тобою, одночасно, не спав Псков, не спала Брянська, Орловська, Калузька, Тульська та Московська області. Географія не сплячих російських міст та областей розширюється.

І так.

Ми ще всерйоз нічого не розпочинали. Тим більше, що це не ми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *