Боєць ЗСУ вижив на фронті, але життя обірвалося далеко від передової: з’явилися трагічні деталі

Бійця ЗСУ намагалися врятувати у реанімації, але не вдалось. Так, трагічна автомобільна аварія, що сталася на трасі Житомир – Чернівці поблизу села Тетерівка, призвела до смерті відомого та видатного боксера та тренера Олександра Шалаєва. politeka.net

Стало відомом, що він отримав серйозні травми в цій аварії та помер від їх наслідків, будучи госпіталізованим в одній із лікарень Житомира.

Олександр Шалаєв був багатогранною особистістю, яка присвятила своє життя спорту. За свою кар’єру він спробував різні види спорту, включаючи греко-римську боротьбу та змішані єдиноборства, але знайшов себе саме в тайському бою, де “жила його душа бійця”.

Шалаєв був відомим не лише як відмінний боєць, але й як видатний тренер. Він мав звання кандидата у майстри спорту та працював із студентами університетів та коледжів. Олександр став тренером у житомирському клубі “Андеграунд” та віцепрезидентом Федерації тайського боксу Житомирської області. Навіть після досягнення значущих вершин в спорті, він не припинив власну бойову кар’єру та продовжував виступати в рингу.

Після російського вторгнення в Україну в 2022 році Олександр Шалаєв віддавав свій внесок у захист своєї рідної землі. Він активно волонтерив та доставляв допомогу військовим на фронті, навіть не дивлячись на небезпеку обстрілів. Пізніше він прийняв рішення вступити до лав Збройних Сил України та відправився на передову.

Проте життя Олександра обірвалося в автокатастрофі під Житомиром. Ця втрата стала великим ударом для спортивного світу та всіх тих, кого він надихав та підтримував.

“Це людина з великої літери: тренер, вчитель, наставник, мотиватор, друг, товариш. У них були свої секрети, свої таємниці. Ми завжди будемо пам’ятати Олександра, він назавжди у наших серцях! Герої не вмирають”, – відреагувала на загибель спортсмена і захисника мама одного з учнів Олена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *