“Поnереду було все жuття”: з’явuлuся nодробuці nро дівчuну, яку зґвалтувалu і вбuлu на Дніnроnетровщuні. Фото

У П’ятихатках на Дніпропетровщині ідентифікували особу дівчини, тіло якої знайшли 5 вересня. Нею виявилася 16-річна Єлизавета Головня, учениця 11 класу. Дівчина була єдиною донькою у батьків.

Про те, що в кущах на одній із вулиць було знайдено саме її тіло, повідомила однокласниця загиблої у соцмережах, повідомило видання dp.informator. Вона згадує про подругу як про надзвичайно добру людину.

“Вона була чуйною, пристойною, вихованою. Жодного разу не мала натяку у стилі одягу, або поведінці, що могли спровокувати насилля”, – написала її подруга.

Попереду було все життя, але якась огидна мразота вирішила її долю за неї”, – з болем написала вона.

Як пишуть ЗМІ, у ніч на 5 вересня Ліза перебувала з друзями, у колі однокласників, вони відзначали старт нового навчального року.

Також подруга загиблої вказала, що “ця мразота робила гидоти в місті протягом трьох місяців”, однак місцева влада та поліція нібито не звертала на це уваги. Крім того, мешканці П’ятихаток у соцмережах скаржаться, що надвечір у місті не працює вуличне освітлення.

"Попереду було все життя": з'явилися подробиці про дівчину, яку зґвалтували і вбили на Дніпропетровщині. Фото
"Попереду було все життя": з'явилися подробиці про дівчину, яку зґвалтували і вбили на Дніпропетровщині. Фото

Нагадаємо, за фактом злочину порушено кримінальне провадження за п. 10 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу (навмисне вбивство, поєднане зі зґвалтуванням або сексуальним насильством).

Труп знайшли близько 3:00 ночі у вівторок, 5 вересня. До пошуків нападника залучено близько 150 правоохоронців. “Вони проводять усі необхідні слідчі й розшукові заходи, спрямовані на встановлення обставин і затримання зловмисника, причетного до скоєння злочину”, – зазначили у відомстві.

Додамо, що за п. 10 год. 2 ст. 115 КК можна сісти у в’язницю на строк від 10 до 15 років або навіть на довічне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *