Через загuбель Ваrнера йдуть на Москву: Роsiйsькuй добровольчuй корnус звернувся до “ваrнерівців” (відео)

Російський добровольчий корпус, що здійснював рейди на територію Білгородської області РФ, закликав найманців приватної військової компанії «Вагнер» переходити на бік України, покласти край кривавій війни, а потім піти маршем на Москву. Звернення добровольців поширилося мережею, передають Патріоти України.

«Звертаюся до бійців ПВК «Вагнер», для яких слова «вірність» і «честь» ще мають якийся сенс. Судячи з усього, вчора були цинічно страчені ваш батько-засновник і командир (Євген Пригожин – ред.). І ви прекрасно знаєте, хто за цим стоїть», – йдеться в заяві.

За словами членів РДК, «вагнерівцям» треба зробити серйозний вибір: або пристати на службу до міністерства оборони РФ і бути «псами на ланцюгу для катів ваших командирів», або помститися.

«Щоб помститися, вам потрібно перейти на бік України. Якщо ви не здійснювали воєнних злочинів, ми запрошуємо вас у наші ряди. Нумо разом покінчимо з кривавою різаниною СВО (спеціальною військовою операцією, якою росіяни іменують війну в Україні — ред.), а потім відправимося маршем на Москву. І цього разу не будемо зупинятися за 200 км від МКАД (Московської кільцевої автомобільної дороги – ред.), а дійдемо до кінця», – сказано у зверненні РДК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *