Щойно nовідомuлu!!! Резонанс року! Прuгожuн жuвuй! Він інсценував свою сmерть, щоб врятуватuся…

Ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин живий, він міг інсценувати власну смерть, щоб врятуватися від неминучої розправи. Таке припущення висловила грузинська дослідниця, науковий співробітник британського Королівського інституту об’єднаних служб Натія Сескурія у коментарі для Express.co.uk.

На її думку, на такий крок Пригожин міг піти, щоб продовжувати виконувати свою роль керівника ПВК подалі від загальної уваги. Вона не виключає, що авіакатастрофа і “смерть” цілком могли стати для ватажка найманців способом втекти.

“Існує ймовірність, що це було зроблено для того, щоб Пригожин міг діяти непомітно… Все це міг інсценувати сам Пригожиним, щоб зникнути”, – зазначила експерт.

Головною причиною, за якої ватажок ПВК міг зважитися на інсценування смерті, Сескурія назвала усвідомлення ним того, що він підписав собі смертний вирок, організувавши похід на Москву:

“Шляху назад не було, у нього не було можливості повернути довіру Путіна і вести справи як зазвичай”.

Тому Пригожин цілком міг вибратися з ситуації таким чином, щоб залишитися у живих, вважає експерт.

Смерть Пригожина – версії

Нагадаємо, екс-начальник Генерального штабу Британії генерал Річард Даннатт заявив, що Пригожина вбили, і за його смертю “найімовірніше” стоїть кремлівський диктатор Володимир Путін.

Колишній депутат російської Держдуми Ілля Пономарьов теж вважає, що Пригожина ліквідували. Але на його думку, це справа рук Міністра оборони Росії Сергій Шойгу.

А політолог і публіцист Андрій Піонтковський заявив, що Пригожина вбили організатори його заколоту, щоб повісити те, що трапилося, на Путіна і усунути його від влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *