«Друзі, підпuснuкu та nросто всі хто мене знає, я nомuраю, nросто nомuраю…» Те, що траnилося з Каменськuх, ш0кувало українців (ФОТО)

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно виконала пісню в дуеті зі своєю мамою, поскаржилася на погане самопочуття.

Артистка поділилася, що страждає від сильної алергічної реакції. Про це вона розповіла в сторіс на своїй сторінці в Instagram. Видно, що в зірки силь

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно виконала пісню в дуеті зі своєю мамою, поскаржилася на погане самопочуття.

Артистка поділилася, що страждає від сильної алергічної реакції. Про це вона розповіла в сторіс на своїй сторінці в Instagram.

«Я ще ніколи не стикалася з цією проблемою. Помираю. Просто помираю від алергії, через яку набрякло все тіло: обличчя, руки, пальці та очі. Все постійно свербить», — поділилася Настя неприємною новиною.

Проте, в понеділок Настя здасть аналізи та знатиме, від чого страждає.

«Я не можу нормально працювати, думати, бачити та функціонувати взагалі. В понеділок дізнаюся, на що в мене алергія. Це просто неможливо терпіти», — зізналася виконавиця.

Настя Каменських з набряклим обличчям / © instagram.com/kamenskux
Настя Каменських розповіла про алергію / © instagram.com/kamenskux

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *