Це тривало цілу ніч і вже під ранок окупанти змушені тікaють з Мелітополя в бік Криму. Роsіяни гpaбують квартири і грузять все цінне в грузовики

Окупанти тікають з Мелітополя у бік тимчасово окупованого Криму. Колони військової техніки помітили на пункті пропуску у Чонгарі.

Це було очіквано, оскільки успішний контрнаступ ЗСУ не залишає загарбникам шансів. Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров.

Окупанти везуть награбоване

Щоб вивезти крадене із Запорізької області, росіяни зламують гаражі та викрадають автівки цивільних. Федоров попередив, що власникам авто варто заздалегідь убезпечити свій транспорт.

Може так статися, що евакуюватися на ньому будуть “асвабадітєлі”,
– написав мер.

Ще однією причиною провалу псевдореферендуму, за словами Федорова, стали вдалі атаки сил спротиву на ворожі військові бази та штаби окупантів. Нагадаємо, що сьогодні три гучні вибухи пролунали у районі аеродрому, де окупанти облаштували одну з військових баз.

Також важливу роль відіграв тотальний спротив населення тимчасово окупованих територій. Будинок колаборанта юрія онищука підірвали. Це перший з топ-5 гауляйтерів з вибухового списку партизанів. онищук був псевдокерівником КП “Водоканал”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *